Anasayfa > Ürünler > Tekstil, Kimya, Deri ve Baskı > Tuz–Soda-Sülfat Otomasyonu > Otomatik Tuz, Soda Ve Sülfat Dağıtım Sistemi
 
Tekstil, Kimya, Deri ve Baskı

  Renk fiziği dalında çözüm ortağınız..
 
Tekstil, Kimya, Deri ve Baskı

Dosemi

Otomatik Pipetleme Makineleri

Numune Boyama Makinesi

Spektrofotometreler

ColorMission Yazılımları

Kolorimetreler

Glossmetreler

Kaplama Makinaları

Lab. Tipi Mini Ram

Lab. Tipi Mini Jet

Lab. Tipi Buharlama

Lab. Tipi Fular

Lab. Tipi Mini Kurutucu

Oto. Reçete Hazırlama Makinesi

Işık Kabinleri

Kimyasal Otomasyonu

Tuz–Soda-Sülfat Otomasyonu

Boya Otomasyonu

Isı Geri Kazanım Sistemleri

Vanalar Ve Pompalar

Online Renk Ölçüm Sistemi
 
 
Otomatik Tuz, Soda Ve Sülfat Dağıtım Sistemi
          
Argetek /  
 
Otomatik Tuz, Soda Ve Sülfat Dağıtım Sistemi
 
 
Sistem, Tekstil boyahaneleri için tuz, soda ve sülfat çözeltileri dağıtım sistemidir. Sistem, istenilen miktarı hassas biçimde ölçerek hedef makinaya aktarır. 
 
Hedef makinanın kontrol cihazı ve reçete yazılımı ile gerçek zamanlı veri değişimi yaparak, insan müdahalesi gerekmeden tam otomatik olarak çalışır. Hassas ve hızlı ölçümü ile boyahaneler için idealdir. Reçete PC ile on-line çalışırken yanlış miktarların gönderilmesini engelleyen birçok önlemi vardır.

Program içindeki, kimyasal giriş-çıkışlarına göre stok miktarları gözlemlenir.Reçetenin hazırlanması aşamasında belirlenen parametrelerin eksik olması durumunda transfer durur ve operatör uyarılır. Yazılım Windows tabanlı ve Türkçedir.Arayüzü yazılımı, herhangi bir bilgisayar eğitimi gerektirmeksizin dokunmatik ekran aracılığı ile kolayca kullanılabilir. Tüm transfer süreci ekrandan hem anlık bilgiler ile hemde grafik olarak izlenebilmektedir.

Tüm Argetek otomasyon sistemleri yüksek hızlı Beckhoff Bilgisayar PLC gurubu üzerinden denetlenmektedir. Her gurubun I/O kartları dağıtım birimlerinin bünyesinde yer almakta, ana bilgisayarla aralarında yüksek hızla haberleşmektedirler.

Sistem denetimlerinde kullanılan PC adınıza çıkartılacak Twincat-PLC lisanslı programıyla birlikte kullanılmaktadır. Bilgisayar çevre denetim birimleriyle arasındaki veri aktarım hızlarını en yüksek düzeyde ve güvenilirlikte sağlamakta, bu da işlem hassasiyetini arttırmaktadır.
 
Dağıtım sistemlerinin yazılımları ile PLC tabanlı yazılımlar bir CD içinde firmanıza teslim edilecektir. Argetek, DM sistemleri bünyesinde kullandığı Beckhoff PC-PLC birimleri ile, uzun yıllar sonra dahi yedek malzeme konusunda sıkıntı çekmeden dünyanın herhangi bir köşesinden temin edilebilir olma garantisi vermektedir.
 
Transfer Tipi
 Hat içinden
Sirkülasyon
Tüm hat üzerinde
Giriş Sayısı
Beslenecek tank sayısına göre belirlenir
Çıkış Sayısı
Beslenecek tank sayısına göre belirlenir
Çıkış Tipi
Tek hat ve 2 yollu vana
Ölçüm
Manyetik akışölçerler ile
Pompa Tipi
Santrifüj veya Lobe pompa OMAC
Pompa Gövdesi
AISI 316 L
Pompa Debisi
Standart 350 lt/dk  ( Duruma göre değiştirilebilir )
Sızdırmazlık
Mekanik Salmastra
Hassasiyet
%0,5
Kontrol Panosu
Dokunmatik PLC Pano, Beckhoff Bilgisayar PLC gurubu
 
 

ONLİNE KATALOGLAR

 

AnaSayfa  |  Hakkımızda  |  Ürünler  |  İnsan Kaynakları  |  Destek  |  Online Kataloglar  |  Haberler  |  İletişim
© 2010 ARGETEK Araştırma Geliştirme Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.                                                                                                                                    Web Tasarım: AtlasDizayn